Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Bankovní vs. nebankovní půjčky

Vítejte na stránce finance-pujcky.wbs.cz v sekci Bankovní a Nebankovní Půjčky

Každý kdo uvažuje o sjednání půjčky by si měl v první řadě uvědomit jaké jsou jeho možnosti a o jaké půjčky může žádat. Pokud máte záznam v registru téměř s jistotou vám nebude schválená bankovní půjčka. Banky si každého klienta před poskytnutím půjčky řádně prověřují a často je nutné ručit i nemovitostí. Proto je těžké získat bankovní půjčku a také vecile zdlouhavé. Nebankovní společnosti mají naštěstí trochu odlišný přístup.

Bankovní vs. nebankovní půjčka

Půjčku u nebankovní společnosti si sjednáte velice rychle. Například sms půjčky posílají peníze na účet během hodiny. Některé už za 10 minut. Půjčku za 10 minut na účet vám poskytne finská společnost Ferratum. Další výhodou nebankovních půjčel je že jsou dostupné i pro nezaměstnané nebo pro všechny se záznamem v registru. K žádosti o nebankovní půjčku také nemusíte dokládat příjmy.

Nebankovní půjčky

Potřebujete naléhavě peníze a máte záznam v registru dlužníků? V takovém případě máte pořád možnost získat půjčku u nebankovních společností. Ty vám ale poskytnou půjčku s vyšším úrokem než banky. Navíc mezi nebankovními půjčkami často narazíte na podvodné půjčky. Naštěstí existuje řada internetových magazínů se zaměřením na finance a půjčky, na kterých najdete recenze bezpečných nebankovních půjček.

Pokud máte nějaké další otázky o bankovních nebo nebankovních půjčkách neváhejte zadat dotaz do sekce vzkazy.

TOPlist